Speedminton visā pasaulē

Ideja par „Speedminton®“ radusies Berlīnē, Kroicbergā. Sākumā šo spēli vietējos parkos spēlēja tikai daži cilvēki. Bet tikai dažu gadu laikā Speedminton® sāka spēlēt un iecienīja cilvēki visā pasaulē. Šodien Speedminton® spēlē visos 5 kontinentos. 2013. gadā spēlētāji no 52 valstīm sacentās 2. ISBO pasaules čempionātā krosmintonā (iepriekš – spīdmintonā).

[WWW.SPEEDMINTON.COM]

 

Speedminton® - oriģināls!

Speedminton® apzinās savu sociālo atbildību. Kā darba devējs un ražotājs mēs sev izvirzām prasības godīgā attieksmē pret mūsu darbiniekiem, kā arī augstas kvalitātes un tajā pašā laikā videi draudzīgas produkcijas ražošanai. Augstas kvalitātes Speedminton® produkcija, kā arī ražošanas procesa atbilstība REACH standartu prasībām ir vairakkārt novērtēta no neatkarīgu organizāciju puses.

Mūsu lepnums - Speeder® Made in Germany

Visu Pasauli aptverošs patents krosmintona spēles bumbiņai - spīderim. Šie krosmintona / spīderi ir vienīgie, kas nav ražoti Ķīnā, bet gan 100% ražoti Vācijā (Saksijā) no Šveices sintētiskajiem un citiem otrreiz izmantojamajiem materiāliem. Šis spīders ir vienīgais ICO oficiāli apstiprinātais sacensību spīders visā Pasaulē. Pateicoties tā viļņainajai groza daļas formai, spīders lidojot rotē, rezultātā paaugstinās vēja pretestība un precizitāte! Vienīgi Speedminton® izstrādātais spīders ļauj jums spēlēt arī tumsā! Izmantojot speciālo nakts spīdekli un Night Speeder® jūs varat spēlēt tumsā līdz pat 3 stundām.

Per Hjalmarson: Pasaules un Eiropas čempions:
„Speedminton® Speeder® ir vienīgais pieejamais spīders, kas spēj izturēt manas 250 km/h ātrās serves!“

Rene Lewicki, ICO prezidents:
„Speedminton® Speeder® ir vienīgais spīders, kas ražots ārpus Ķīnas. Pateicoties tam, ka tas ir ražots Eiropā, tam tiek garantēta augsta kvalitāte un izskats.“

Raketes

Pateicoties nepārtrauktiem uzlabojumiem, daudzu gadu pieredzei mūsu pašu kvalitātes kontroles procesiem ražošanā un kvalitatīvu materiālu izmantošana nodrošina to, ka mēs spējam piedāvāt tikai vislabākās kvalitātes raketes, kas nepieciešamas šim ātrajam un aizraujošajam sporta veidam! Veicot nepārtrauktu produktu testēšanu, tiek garantēts, ka Speedminton® inventāra ražošanā tiek izmantoti tikai ES sertificēti materiāli. Mūsu pašu kvalitātes kontroles process ražošanai Ķīnā nodrošina atbilstošus darba apstākļus un videi draudzīgu ražošanas procesu.

Visi iepriekšminētie iemesli ir pamats tam, ka vairāk kā 90% no visiem starptautiskajiem pircējiem uzticas Speedminton® ražotajam inventāram.

Izvēloties sev krosmintona inventāru, izvēlies kvalitāti un pievienojies 10 miljoniem klientu visā Pasaulē, kuri jau lieto un uzticas mūsu inventāram, spēlējot Pasaulē ātrāko un interesantāko rakešu sporta spēli!