Kas ir Speedminton®?

„Rakešu sporta veidu Ferrari.” (T-Online)                
„Atā, mušiņas, esi sveicināts, Speedminton!“ (New York Times)

Speedminton® ir krosmintona aprīkojuma tirgus līderis. Krosmintons (iepriekš – spīdmintons) apvieno tenisa, skvoša un badmintona labākos elementus vienā spēlē, ko varat spēlēt jebkurā vietā un laikā!
Spēles vietu ir vienkārši iekārtot, un nav nepieciešams tīkls; spēles laukumu veido divi 5,5 x 5,5 metru kvadrāti 12,8 metru attālumā. Speeder® (mūsu „mušiņu” nosaukums) ir paredzēti spēlei telpās un ārpus tām. Tie izstrādāti īsāki, smagāki un šaurāki nekā tradicionālajā badmintonā izmantotās bumbiņas. Tas stabili lido vējā, ir ūdensizturīgs un, ja tiek papildināts ar nakts spīdekli, saskatāms tumsā.
Krosmintonu ir ļoti viegli iemācīties, un jau pēc dažiem sitieniem jūs zināsiet, kas darāms, un pavisam nemanot iemanīsieties atsist bumbiņu!

Atpūšoties to spēlē pludmalē, pagalmā, parkā, stāvvietā un jebkurā lielas platības laukumā. Tiem, kuri vēlas rīkot sacensības, mēs esam izstrādājuši viegli uzstādāmu laukumu (Easy Court). Abi 5,5 x 5,5 metru kvadrāti (spēles laukums) 12,8 metru attālumā viens no otra tiek uzstādīti dažu sekunžu laikā. Sacensībām ir konkrēti noteikumi.
Šī spēle rada daudz jautrības jebkura vecuma spēlētājiem, un to var spēlēt gan kā vienspēli, gan kā dubultspēli.
Pludmalē, parkā vai pat ūdenī... dodies laukā un spēlē krosmintonu!