Speedminton®

Uzņēmums Speedminton GmbH, kurš dibināts 2002.gadā, Pasaulei ir devis jaunu sporta veidu - spīdmintonu (angliski Speed Badminton)! Tā vienkāršie noteikumi piesaista gan spēcīgus spēlētājus, gan jebkuru aktīvas atpūtas cienītāju, jebkuru kurš rokā spēj noturēt raketi! Sacensības vai vienkārša spēle bez noteikumiem - spīdmintons ir spēle bez robežām.

Speedminton® ražo augstākās kvalitātes spīdmintona sporta inventāru, ražošanas procesā izmantojot labākos pieejamos materiālus: alumīnija vai oglekļa raketes, patentētus spīderus, laukumus un daudz ko citu, kas nepieciešams, lai spēlētu spīdmintonu pludmalē, parkā, uz ielas vai piemājas pagalmā. Tīkls nav nepieciešams! Spēlē vienmēr un visur!

2001.gadā Berlīnē, Kreicbergas rajonā kopā savācās pirmie spēlētāji, kuri biji pārsteigti par ātro un vējā stabilo badmintonam līdzīgo spēli. Daži no tiem nodibināja mazu uzņēmumu Speedminton GmbH, kas spēja pārvērst ideju par jaunu sporta veidu - spīdmintonu, kā arī spēja radīt atbilstošu produkciju turpmāko piecu gadu laikā. Savu pirmo spēles komplektu reklamēšanu Speedminton® uzsāka 2005.gadā un joprojām turpina augt un attīstīties. Pie 01.01.2016 oficiālais apzīmējums sportu tika pārdēvēta Crossminton.


Sadarbojoties ar Starptautisko Crossminton Organizāciju (ICO) un titulētākajiem sportistiem tika rasta iespēja uzlabot produkcijas kvalitāti. Ar 80% tirgus daļu Speedminton® ir Pasaules līderis Crossminton / spīdmintona inventāra ražošanā. Speedminton® atbalsta sporta veida attīstību sadarbojoties ar dažādām ar Crossminton / spīdmintonu saistītām organizācijām visā Pasaulē. Pirmais ISBO Speedminton® Pasaules čempionāts spīdmintonā notika 2011.gadā, Berlīnē (Vācijā).

Crossminton / Spīdmintons turpina iekarot Pasauli. Visā Pasaulē ir vairāk kā 2.5 miljoni aktīvas atpūtas cienītāju - spīdmintona spēlētāju, lielākais vairums no tiem Eiropā, bet arī Austrālijā, Maurīcijas salās un Brazīlijā. 2012.gadā Speedminton® Sporting Goods Inc. tika dibināts arī Kalifornijā (ASV).

Speedminton GmbH

Trachenbergring 85
12249 Berlin
Deutschland

Tel.: 0049 (30) 69 56 77 40
Fax: 0049 (30) 69 56 77 41
Email: info@speedminton.com